KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13724001
nr 1372 4001
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad, HC II/VIII, Haskel 187. Motivet: ca 37,5x48 cm. Bladets mått: 50x63 cm, oramat löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 januari 2021
kl 18:58:39
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander
Pär Gunnar Thelander
nr 1372 4001
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 300 kr |
måndag 18 januari 2021 |
Pär Gunnar Thelander